فروشگاه اینترنتی زِنتوس به عنوان تخصصی ترین فروشگاه آنلاین تجهیزات سلامت در ایران همیشه سعی داشته است تا تجربه‌ای بی‌نظیر از فروش اینترنتی را به کاربرانش منتقل کند. در این راستا روشهای پرداخت متنوعی را برای کاربران و مشتریان عزیز فراهم نموده است تا بتوانند بهترین روش پرداخت را برای خود انتخاب نمایند.

 

پست

پست پیشتاز

این نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می‌باشد و مشتریان می‌توانند سفارشات خودرا در بازه 24 الی 72 ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند .

بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است .

سفارشاتی که هر روز بعد از ساعت 12 ثبت شوند، روز بعد ارسال خواهند شد و تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 هرروز به ثبت رسیده باشند در همان روز ارسال می‌شوند .

* پس از تحویل بسته پستی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران توسط زنتوس، کد رهگیری مرسولات پستی به شماره تلفن همراه خریدار که در هنگام تکمیل اطلاعت خود وارد کرده است، ارسال می‌شود.

پست سفارشی

این نوع ارسال مانند پست پیشتاز است و فقط در زمان تحویل کالا تفاوت دارد، بدین صورت که زمان تحویل کالا بصورت پست سفارشی توسط پست جمهوری اسلامی ایران در بازه زمانی 3 تا 7 روز( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران) صورت می‌گیرد.

پیک موتوری

طبق این امکان مشتریان تبریزی میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری در کمتر از 4 ساعت محصول خود را در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند.

نکات ضروری

در صورت انتخاب پست پیشتاز یا سفارشی به عنوان سرویس ارسال کالا، کد پیگیری به شماره تلفن همراهتان ارسال می‌شود که از طریق آدرس زیر می‌توانید براحتی کالای خود را رهگیری و پیگیری کنید:

 

http:///itemtracking.post.ir

 

  • امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست بصورت سفارش و پیشتاز ارسال می‌شوند، در زمانی خارج از زمان مقرر شده توسط پست به دست مشتری برسند بنابراین فروشگاه آنلاین زنتوس هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .
  • سفارشاتی که بصورت پرداخت در محل می‌باشند؛ قبل از تحویل باید تسویه شوند و پیک موتوری موظف است که محصول را پیش از تسویه حساب تحویل ندهد. خواهشمندیم همکاری لازم را با پیک، مبذول نمایید تا روند ارسال مرسولات بسیار سریع‌تر صورت گیرد .
  • مشتریان عزیزی که می‌خواهند پرداخت در محل داشته باشند، پیش از ارسال باید نحوه پرداخت خودرا مشخص کنند تا پیک موتوری بتواند مناسب با شیوه شما تجهیزات لازم را حمل نماید.
  • تمامی سفارشات زنتوس در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک، پست می‌شوند . اکیداً از تحویل گرفتن بسته‌ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با زنتوس در تماس باشید.